Prekių grąžinimas ir keitimas

Nesėkmingas pirkinys, netinkamas dydis?

Pas mus turite net 30 dienų prekių grąžinimo garantiją. Grąžinkite nesėkmingai įsigytas prekes ir užsisakykite naujas. Pasirinktą produktą užrezervuosime ir būsite garantuoti, kad niekas jo nenupirks. Už prekę galite apmokėti iš karto arba palaukti kol grąžinsime Jums pinigus. Pinigai į Jūsų nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų, nuo prekės atsiradimo mūsų sandėlyje, kai jūs išsiunčiate nesugadintą ir originalioje pakuotėje supokuotą prekę su visomis etiketėmis.

SVARBU: Grąžinimai priimami tik užpildžius grąžinimo formą. Prekė negali būti sugadinta ar dėvėta. Prekė turi būti originalioje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis. Prekės pakuotę patariame atidaryti atsargiai, nepadarant jokios žalos. Jeigu netiko dydis ir norite pasikeisti kitu, tai prekių grąžinimas nemokamas, kai užsakote kitą dydį ir jį apmokate. Jeigu norite gražinti, nes persigalvojote ar nepatiko ar užsisakėte ne tą prekę, tai prekės grąžinimas mokamas, jūs turite apmokėti siuntimą atgal gamintojui Europoje. Grąžinimas vyksta Per DPD kurjerį gavus mūsų instrukcijas. Grąžinimo kaina (DPD siuntos paėmimo ir pervežimo paslauga): 9,99 Eur.
PREKIŲ GRĄŽINIMO KAINA BUS IŠSKAIČIUOTA IŠ GRĄŽINAMOS PINIGŲ SUMOS.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Norite grąžinti prekes? Tai visiškai paprasta! Tereikia atlikti kelis nesudėtingus veiksmus.

Prekes galite grąžint per 30 dienų! Grąžindami prekes, naudokitės bendrovės DPD paslaugomis. Prekes Jums reikia pristatyti patiems į DPD Pickup (prekių grąžinimo punktą). Jeigu jums buvo sumaišyta siunta ar gavote ne tas prekes, kurias užsakėte, tai prekių grąžinimas NEMOKAMAS. Prekių pakeitimas? Jį atliekame iš karto! Jei gautas produktas skiriasi nuo užsakytojo, grąžinkite jį ir iš karto užsakykite norimą produktą!Pasirinkti produktai bus rezervuoti Jums iš karto, o sumokėjus už juos, išsiųsti per 24 valandas.

Prekių grąžinimas

Kokybiškas prekes galima grąžinti per 30 dienų nuo prekių gavimo dienos. Norėdami grąžinti prekes, užpildykite prekių grąžinimo aktą ir suveskite grąžinimo kodą, kurį rasite užsakymo pakavimo lape.
Svarbu. Neįvedus grąžinimo kodo patvirtinti prekių grąžinimo akto negalėsite.
Jei neturite prekių grąžinimo kodo, maloniai prašome susisiekti su mumis tel. 8 67775227 arba el. paštu info@brandsoutlets.lt arba Watsapp +37067775227

Norėdami grąžinti prekes, atlikite tokius veiksmus:

1. Prisijunkite prie savo paskyros interneto svetainėje www.brandsoutlets.lt Pasirinkite skirtuką Prekių grąžinimas. Jeigu neturite savo paskyros, interneto svetainėje https://Brandsoutlets.lt ir užpildykite prekių grąžinimo formą.

2. Užpildykite savo duomenis, pažymėkite produktus, kuriuos norite grąžinti, pasirinkite prekių grąžinimo priežastį.

3. Pasirinkite grąžinimo būdą. Siūloma galimybė – prekių grąžinimas DPD Pickup specialiame punkte.

4. Užpildę elektroniniu būdu prekių gražinimo, keitimo formą – iš mūsų pusės gausite instrukcijas su adresais.

5. Grąžinamus produktus tinkamai supakuokite, įdėkite juos kartu su prekių grąžinimo forma į kartoninę dėžę. Grąžindami prekes, nepamirškite, kad jų plombos ir etiketės negali būti pažeistos.

6. Užklijuokite grąžinimo etiketę ir siuntą išsiųskite per DPD Pickup, kurių adresus rasite čia: DPD siuntų taškai ir terminalai

Už prekes sumokėtos lėšos bus grąžintos per 10 darbo dienas nuo gautos siuntos patikrinimo dienos. Išimtiniais atvejais šis laikas gali būti pratęstas iki 14 dienų. Lėšų grąžinimo būdas priklauso nuo pasirinkto mokėjimo būdo.

* Jei už prekes mokėjote jų pristatymo metu arba banko pavedimu, lėšos bus pervestos į grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą.
* Jei mokėjote, naudodamiesi PayPal arba PayU sistema, pinigai bus grąžinti per tas pačias interneto svetaines.

Svarbu

  • 1. Jei naudojate dėžę, kurioje gavote užsakytas prekes, nuimkite seną siuntėjo etiketę ir priklijuokite naują. Kruopščiai užklijuokite pakuotę.
  • 2. Jei grąžinate daugiau nei vieną produktą, galite supakuoti juos į vieną pakuotę. Jei siunčiate daugiau nei vieną pakuotę, ant kiekvienos jų užklijuokite atskirą etiketę ir išsiųskite kaip atskirus siuntinius.
  • 3. Atsiminkite, kad nepriimame siuntinių, už kuriuos reikia sumokėti jų pristatymo metu.

Pažymėtina, jog galite grąžinti visas Brandsoutlets.lt parduodamas prekes, išskyrus LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio 2 dalyje numatytas išimtis  (pvz., negalėsite grąžinti iš anksto supakuotų prekių, kurias išpakavote po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių; greitai gendančių prekių, kurių galiojimo laikas trumpas; supakuotos vaizdo ar programinės įrangos, kurie buvo išpakuoti po pristatymo, ir kt.). 
Remiantis Civilinio kodekso 6.363  straipsnio 8 dalimi, pažymime, kad pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jeigu daikto trūkumas yra mažareikšmis.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinamos prekės turi būti sudėtos į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz.: dėžutę ar apsauginį voką).

Siunčiamoje siuntoje turi būti:

  • prekės (su etiketėmis ir originaliose pakuotėse);
  • užpildytas grąžinimo aktas, grynųjų pinigų priėmimo kvitas arba kvito kopija (jeigu mokėjote grynaisiais pinigais pristatymo metu). 

Gavę sugadintą pakuotę ar prekę, kuri neatitiks grąžinimo taisyklių reikalavimų, ją grąžinsime siuntėjui.

Late or missing refunds

If you haven’t received a refund yet, first check your bank account again.

Then contact your credit card company, it may take some time before your refund is officially posted.

Next contact your bank. There is often some processing time before a refund is posted.

If you’ve done all of this and you still have not received your refund yet, please contact us at {email address}.

Exchanges

We only replace items if they are defective or damaged. If you need to exchange it for the same item, send us an email at {email address} and send your item to: {physical address}.

Gifts

If the item was marked as a gift when purchased and shipped directly to you, you’ll receive a gift credit for the value of your return. Once the returned item is received, a gift certificate will be mailed to you.

If the item wasn’t marked as a gift when purchased, or the gift giver had the order shipped to themselves to give to you later, we will send a refund to the gift giver and they will find out about your return.

Shipping returns

To return your product, you should mail your product to: {physical address}.

You will be responsible for paying for your own shipping costs for returning your item. Shipping costs are non-refundable. If you receive a refund, the cost of return shipping will be deducted from your refund.

Depending on where you live, the time it may take for your exchanged product to reach you may vary.

If you are returning more expensive items, you may consider using a trackable shipping service or purchasing shipping insurance. We don’t guarantee that we will receive your returned item.

Need help?

Contact us at {email} for questions related to refunds and returns.

Pirkinių krepšelis
X